Nástroj na kontrolu stavu serveru

<h2>SEO - Optimalizace pro vyhledávače</h2>

Kontrola stavu serveru

Zadejte až 100 URLs (Každé URL musí být na samostatném řádku)


Ověření obrázku

Captcha


O Kontrola stavu serveru

Stav serveru
Tento nástroj lze použít ke zjištění jakýchkoli možných problémů s vaším webem pomocí kontroly stavu serveru. Do velké textové oblasti zadejte až 100 webů (jedna adresa URL na řádek) a poté kliknutím na tlačítko zobrazíte kód HTTP a stav každého webu.

Porozumění kódům stavu serveru:
200 OK je dobré. To znamená, že váš server byl schopen vrátit obsah požadované adresy URL.
301 Moved Permanently znamená, že požadovaná adresa URL byla přesunuta trvale a všechny další dotazy by měly být směrovány na nové místo.
302 Nalezeno znamená, že server nalezl dočasné přesměrování. Tato adresa URL by měla být znovu použita, protože je pouze dočasná.
307 Dočasné přesměrování je podobné jako 302, protože jde o dočasné přesměrování a stejná adresa URL by měla být znovu použita znovu.
400 Bad Request jednoduše znamená, že server nechápe, co jste hledali.
401 Neoprávněný znamená, že váš server neudělí přístup k obsahu bez oprávnění
403 Zakázáno znamená, že server nebude obsah zobrazovat bez ohledu na ověřování.
404 Nenalezeno je běžná frustrace a může být dokonce i to, co kontrolujete s tímto nástrojem Stav serveru. Tento kód chyby vám umožňuje zjistit, že soubor, který jste hledali, nebyl nalezen. Vyhledávače potřebují 404, aby věděli, které adresy URL jsou platné a které nejsou.
410 Gone je podobný 404. Umožňuje vám vědět, že URL, kterou jste hledali, existoval, ale je pryč.
500 Interní chyba serveru je další frustrace, která musí být směrována na vašeho webhostingu nebo správce systému. To znamená, že se serverem něco děje.