Jak zjistit počet odkazů na webové stránce?

<h2>SEO - Optimalizace pro vyhledávače</h2>

Počet Odkazů na Webové Stránce


Vložit URL


Ověření obrázku

Captcha


O Počet Odkazů na Webové Stránce

Kontrola odkazů
Tento bezplatný nástroj lze použít k počítání počtu odchozích odkazů na konkrétní stránce a je to stejně snadné jako zadání adresy URL pro danou webovou stránku a kliknutí na tlačítko.

Kontrola počtu odkazů může být použita pro různé účely. Nejčastěji by majitelé stránek mohli zkontrolovat, kolik externích odkazů jsou na určité stránce, aby byla zajištěna kvalita, protože není vhodné publikovat nadměrné odchozí odkazy.

Ještě důležitější však je, že tento nástroj lze využít k úsporám peněz a bolestí hlavy nákupu reklamy nebo propojení budov od méně spolehlivého poskytovatele služeb. Linkové farmy (stránky nebo webové stránky, které existují pouze pro publikování zpětných odkazů) poškodí vaši pověst více, než vám pomohou, a před tím, než se rozhodnete pro výměnu odkazů, bude trvat jen několik sekund, než budete analyzovat webovou stránku.

Doporučuje se, abyste jako výchozí bod použili tento nástroj kontroly počtu odkazů, který by odstranil stránky, které by mohly poškodit vaši pověst, pokud byste si vyměňovali odkazy. Poté se dále doporučuje další analýza ručním přezkoumáním relevance této stránky. Můžete také použít tento nástroj ke kontrole Google Page Rank, abyste se ujistili, že budete mít prospěch publikováním odkazu a zjistíte, zda je PR společnosti Google autentická nebo falešná.