Nástroj na www Kontrolu přesměrování

<h2>SEO - Optimalizace pro vyhledávače</h2>

www Kontrola Přesměrování


Vložit URL


Ověření obrázku

Captcha


O www Kontrola Přesměrování

O kontrole přesměrování
Kontrola přesměrování je nástroj pro přesměrování adres URL, což je velmi užitečný nástroj, který uživatelům umožňuje sledovat úplnou cestu, odkud přesměrovává URL. Pokud jste na této stránce, možná už víte, že přesměrování je postup, při kterém je jedna adresa URL přesměrována na jinou adresu URL. Kontrola přesměrování je nástroj, který se pak používá k kontrole různých adres URL a hlášení o úplném kódu odpovědi, který je daný každým. Tento účinný nástroj je většinou používán jako bezplatná kontrola přesměrování.

Typy přesměrování protokolu HTTP
Nyní, když víte, co je přesměrování, pojďme se podívat na několik běžných typů přesměrování HTTP:

300 Více možností: Uvedete počet možností pro prostředek, který může klient následovat, například různé možnosti formátování pro video, které by mohly být prezentovány nebo disambiguace smyslu slova nebo soubory s různými rozšířeními.
301 Trvalé přesun: Když se použije toto přesměrování, všechny budoucí požadavky na určitou adresu URL budou přesměrovány na danou adresu URL.
302 Nalezeno (HTTP 1.1) / Dočasně přesunuto (HTTP 1.0): Internet běží na protokolu HTTP a diktuje, jak fungují adresy URL. Má dvě klíčové verze, v 1.0 303 se odkazuje na stavový kód "Moved Temporarily", zatímco ve verzi 1.1 byl změněn na "Found".
307 Dočasně přesunuto (pouze HTTP 1.1):): V případě tohoto přesměrování se požadavek opakuje s jinou adresou URL, avšak všechny budoucí požadavky by stále měly používat původní adresu URL.
Meta Refresh: Meta Refresh je typ přesměrování, který se provádí na úrovni stránky namísto úrovně serveru. V SEO to není doporučená technika, protože je pomalá. Obvykle se s tímto přidává pět sekund odpočítávání, které říká "Pokud nejste přesměrováni během pěti vteřin, klikněte sem".